Verslo parkas Vilniuje

photo img

„Park Town“ susipina šiuolaikinė architektūra ir natūralios gamtos akcentai, darbo aplinka ir socialinė erdvė. Tai vieni pažangiausių Europoje, A klasės biurai su išskirtine aplinka ir išmaniais techniniais bei inžineriniais sprendimais. Skirtas šiuolaikiškam verslui, sukurtas šiuolaikiškam žmogui.

Patalpų drėkinimo sistema, individualūs darbo vietos apšviestumo valdymo elektriniai roletai, patalpų būvio ir langų pozicijos jutikliai, pakeliamos grindys, individualus kiekvienos patalpos mikroklimato valdymas – tai sprendiniai, kuriuos kūrėme galvodami apie Jus ir Jūsų nepriekaištingą darbo vietą.

photo img
photo img

Dalis šilumos bus gaunama aerotermiškai, mažesnes elektros sąnaudas užtikrins saulės energijos moduliai, želdiniams bus naudojamas specialiuose rezervuaruose kaupiamas lietaus vanduo, o precizišku ir efektyviu darbu rūpinsis išmani „Park Town“ pastato valdymo sistema.

„Park Town“ patalpas pritaikome pagal Jūsų poreikius, o darbuotojui – sukuriame aukščiausio standarto darbo vietą, atsižvelgdami į individualius reikalavimus. Galite rinktis patalpas iš daugiau nei 22000 kv.m.

photo img
photo img

Patogi infrastruktūra padės lengvai susisiekti su bet kuria miesto dalimi ir asmeniniu, ir viešuoju transportu.

Pirmasis projekto etapas „West Hill“ bus baigtas 2017 m. III ketvirtį, antrasis „East Hill“ – 2019 m. III ketvirtį.

photo