Paslaugos

img img

JAU GREITAI!

SPORTO MEDICINOS IR REABILITACIJOS IR CENTRAS. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro naujame padalinyje patyrę specialistai, taikydami mokslo pagrįstas ir pasaulyje pripažintas gydymo metodikas, naujausią, analogų Vilniuje neturinčią judesio diagnostikos įrangą bei funkcinės reabilitacijos principus, jums padės įveikti nugaros skausmą, pasiruošti mėgstamos sporto veiklos sezonui, reabilituotis patyrus traumas. Daugiau rasite čia

KONTAKTAI:
+370 698 00 000

Restoranai

Ieškoti vietos kur pavalgyti taip pat nereikės, nes „Park Town“ įsikūręs naujos, koncepcijos greito užsakymo pateikimo restoranas LUNCH UP, taip pat Sugamour restoranas, kuris džiugins išskirtine aplinka ir geru maistu. Čia galėsite pietauti ir vakarieniauti su kolegomis, svečiais, Jūsų verslo klientais.

img img

Terasos

Dvi erdvias, moderniai įrengtas terasas įvertino ir pamėgo čia veikiančių įmonių darbuotojai bei pastato lankytojai. Terasos elegantiškai sujungia gamtinius ir urbanistinius elementus. “EAST HILL” pastato terasa yra atvira visiems norintiems pailsėti, atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe.

KONTAKTAI:
info@parktown.lt

img img
img img

Konferencijų centras

„Park Town“ verslo centre įrengtos aukščiausius reikalavimus atitinkančios konferencijų salės, skirtos pranešimams, diskusijoms bei darbui grupėmis. Konferencijų salių operatorius – ProPartners.

KONTAKTAI:
+370 686 959 22
renginiai@propartners.lt